< Predchádzajúca novinka
11.06.2017 12:06

Preteky s hromadným štartom žiakov.

Touto zaujímavou kontaktnou súťažou vyvrcholilo v Prešove -Sigord v nedeľu 11. júna druhé kolo slovenského pohára v letnom biatlone.

Tak,ako v sobotu ani v nedeľu sa pretekárom klubu biatlonu Vyhne nepodarilo vybojovať pódiové umiestnenie. Najbližšie bol k nemu mladší žiak Adam Halvoník, ktorý po streľbe  2 obsadil pekné piate miesto.  Samuel Štefanka (4) dobehol na deviatom a Juraj Glezgo (4) na jedenástom mieste. Opäť zvíťazil Sebastián Belicaj z Brezy. V stredných žiakoch zvíťazil Sebastián Ilavský z Predajnej. Naša trojica okupovala zadné priečky. Šestnáste miesto Andrej Durčák (4,2), sedemnáste Radoslav Repiský (2,2) a dvadsiate Michal Štefanka (5,2). Klárka Lepeňová nenadviazala na svoj výkon zo soboty a po streľbe 2,1 skončila deviata,keď zvíťazila  Ivana Gajdošová z FAN Banská Bystrica.